čas serveru: 15:01:36

Olga Malénová

Název: Při tanci

Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 17 dnů 5 hodin 8 minut 23 vteřin
( 04.06.2024 20:10:00 )

Id aukce: 6143

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
100 Kč 09.05.2024 09:30:19