čas serveru: 06:22:23

Viktor Stretti

Název: Praha

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 38 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6144