Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
4 hodin
53 minut
20 vteřin
( 04.06.2024 20:46:00 )
Id aukce: 6144