Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
13 hodin
51 minut
26 vteřin
( 04.06.2024 21:22:00 )
Id aukce: 6145