Výšivka / hedvábí
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 6 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9 x 6 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
16 dnů
5 hodin
3 minut
58 vteřin
( 04.06.2024 20:08:00 )
Id aukce: 6146
800 Kč | 06.05.2024 19:46:13 |