čas serveru: 09:56:10

Název: Maradonova boží ruka

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6147