čas serveru: 11:40:51

Název: Maradonova boží ruka

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 17 dnů 8 hodin 49 minut 8 vteřin

Id aukce: 6147

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)