Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
14 hodin
39 minut
22 vteřin
Id aukce: 6147