Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
13 hodin
42 minut
18 vteřin
Id aukce: 6148