Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
14 hodin
18 minut
4 vteřin
Id aukce: 6149