čas serveru: 19:10:36

Název: Svatý Bican

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 16 dnů 2 hodin 13 minut 23 vteřin

Id aukce: 6149

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)