čas serveru: 22:17:24

Andrej Bělocvětov

Název: Zátiší s ovocem II.

Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 16 dnů 22 hodin 34 minut 35 vteřin

Id aukce: 6151

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)