Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
14 hodin
36 minut
9 vteřin
Id aukce: 6151