Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
5 hodin
12 minut
11 vteřin
( 04.06.2024 21:38:00 )
Id aukce: 6152
1 000 Kč | 04.05.2024 23:23:26 |