Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
15 hodin
3 minut
42 vteřin
( 04.06.2024 20:54:00 )
Id aukce: 6153