Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
16 dnů
7 hodin
33 minut
36 vteřin
( 04.06.2024 21:40:00 )
Id aukce: 6154