Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
3 hodin
12 minut
12 vteřin
Id aukce: 6155