Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )
Rozměr: 50 x 97 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16 dnů
4 hodin
45 minut
21 vteřin
( 04.06.2024 20:58:00 )
Id aukce: 6156
2 000 Kč | 07.05.2024 09:09:01 |