čas serveru: 10:41:02

V.V. Novák

Název: Vesnice na Vltavě před zatopením

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- dvojí obraz ( na zadní straně )

Rozměr: 50 x 97 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 18 dnů 10 hodin 16 minut 57 vteřin
( 04.06.2024 20:58:00 )

Id aukce: 6156

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
2 000 Kč 07.05.2024 09:09:01