Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
autorské razítko na zadní straně
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
14 hodin
47 minut
34 vteřin
( 04.06.2024 21:14:00 )
Id aukce: 6157