Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 82 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
17 dnů
0 hodin
30 minut
15 vteřin
( 04.06.2024 21:02:00 )
Id aukce: 6158