čas serveru: 11:59:24

Vladimír Jandejsek

Název: Jantra tajemství

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 18 dnů 9 hodin 18 minut 35 vteřin

Id aukce: 6159

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)