Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
11 hodin
52 minut
20 vteřin
( 04.06.2024 21:20:00 )
Id aukce: 6160