Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1979, stav slušný )
Rozměr: 53 x 104 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16 dnů
15 hodin
10 minut
24 vteřin
( 04.06.2024 21:26:00 )
Id aukce: 6161