Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
16 dnů
4 hodin
46 minut
11 vteřin
( 04.06.2024 21:28:00 )
Id aukce: 6162