čas serveru: 13:10:03

Zdeněk Burian

Název: Lovci

Tisk / dobová reprodukce
( signováno vpravo dole, stav původní )
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 90 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Končící: 18 dnů 8 hodin 17 minut 56 vteřin
( 04.06.2024 21:28:00 )

Id aukce: 6162

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)