Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
16 dnů
4 hodin
30 minut
17 vteřin
( 04.06.2024 21:42:00 )
Id aukce: 6163