čas serveru: 13:56:56

Vilém Cihelka

Název: Jarní tání

Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 18 dnů 7 hodin 45 minut 3 vteřin
( 04.06.2024 21:42:00 )

Id aukce: 6163

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)