Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, na místech lehce poškozeno, stav slušný )
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
16 dnů
6 hodin
8 minut
15 vteřin
Id aukce: 6165