čas serveru: 17:35:39

Gustav Macoun

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, na místech lehce poškozeno, stav slušný )

Rozměr: 70 x 86 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 17 dnů 4 hodin 10 minut 20 vteřin

Id aukce: 6165

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)