Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 80 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
0 dnů
8 hodin
38 minut
14 vteřin
Id aukce: 6169