čas serveru: 13:07:45

Bohumír Dvorský

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 53 x 80 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 38 minut 14 vteřin

Id aukce: 6169

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)