Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
16 dnů
19 hodin
45 minut
55 vteřin
( 18.06.2024 21:50:00 )
Id aukce: 6170