čas serveru: 08:02:43

František Kupka

Název: Vertikály

Dřevořez
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 10,5 x 14 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 10,5 x 14 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6182