čas serveru: 06:37:54

František Kupka

Název: Prostředníci a činitelé

Dřevořez
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 9,5 x 13 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6183