čas serveru: 07:27:59

Název: Míšeňské sousoší ( figura )

Porcelán
( nepoškozeno, značeno na spodní straně, stav slušný )

Rozměr: výška: 23 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6198