čas serveru: 06:23:08

Název: Míšeňský talíř

Porcelán
( nepoškozen, značeno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: průměr: 20 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 6200

800 Kč 02.06.2024 13:32:45