čas serveru: 06:37:26

František Ladislav Soukup

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 62 x 74 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6205