čas serveru: 07:40:00

Název: Portrét ženy

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, vpravo dole nečitelné razítko, stav perfektní )

Rozměr: 52 x 39 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6206