čas serveru: 07:54:46

Jan Znoj

Uhel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 43 x 29 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 43 x 29 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6211