čas serveru: 07:49:06

Jan Astler

Název: Před bouří

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 38 x 56 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6212

500 Kč 18.06.2024 10:23:17