čas serveru: 07:48:26

Jaro Svoboda

Název: Pohled ke statku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6213