čas serveru: 06:35:17

Monogramista

Název: Stavení

( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 44 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6214

500 Kč 01.06.2024 10:17:45