Barevný fix / papír
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 29 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6216