čas serveru: 06:17:26

Vladimír Kopecký

Název: Bodlák

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 65 x 35 cm
Vladimír Kopecký
(2. listopadu 1928 Pardubice – 2. března 2016, Praha)
byl český akademický malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor.
žák Ladislava Veleho (Pardubice), Cyrila Boudy (Pedagogická fakulta UK, Praha), Bohdana Laciny (Brno, Vyšší škola uměleckých řemesel) a prof. Antonína Strnadela (Praha, UMPRUM).
Své dílo věnoval náročnému rytectví do dřeva, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.

Rozměr: 65 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6221