čas serveru: 06:18:13

Gustav Macoun

Název: Zimní podvečer

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 47 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 6223

Účastníci: 5

Příhozy: 24

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
3 700 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 600 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 600 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 500 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 400 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 300 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 200 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 100 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
3 000 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 900 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 800 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 700 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 600 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 500 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 400 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 300 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 200 Kč 17.06.2024 21:37:56 Přehozeno limitem
2 100 Kč 17.06.2024 20:50:03 Přehozeno limitem
2 000 Kč 17.06.2024 20:50:03
1 900 Kč 13.06.2024 12:54:14 Přehozeno limitem
1 800 Kč 13.06.2024 12:54:14
1 700 Kč 05.06.2024 23:56:29 Přehozeno limitem
1 600 Kč 05.06.2024 23:56:29
1 500 Kč 04.06.2024 13:14:01