čas serveru: 15:26:42

J. V. Kačírek

Název: Dvorek ve Lštění nad Sázavou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 62 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6230