čas serveru: 08:50:26

Ota Janeček

Kresba perem / tuš
( signováno vlevo dole, datováno 42, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 12,5 cm
- pravost ověřena synem výtvarníka , katalogové číslo Ota Janeček 9992
rámováno pod sklem
- ze sbírky Rudy Klinkovského
Ota Janeček
Jeho první malířská díla byla poznamenána expresivitou typickou pro válečné období. V některých obrazech se objevuje inspirace Amedeem Modiglianim, ale od roku 1943 proniká do jeho děl i vliv kubismu. Již zde začaly krystalizovat okruhy jeho pozdější tvorby, především kresby dívčích aktů. Začíná rovněž poprvé samostatně vystavovat

Rozměr: 26 x 12,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 23 dnů 11 hodin 31 minut 33 vteřin
( 12.08.2024 20:22:00 )

Id aukce: 6244

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)