čas serveru: 07:31:17

Uhlíř

Název: Les

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Končící: 23 dnů 12 hodin 52 minut 42 vteřin
( 12.08.2024 20:24:00 )

Id aukce: 6245

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)