čas serveru: 09:41:18

Název: V polích

Akvarel / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6249