čas serveru: 07:38:11

Zdeněk Vacek

Název: Španělka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 23 dnů 13 hodin 25 minut 48 vteřin
( 12.08.2024 21:04:00 )

Id aukce: 6250

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)